ELEWACYJNY KINKIET LED UNILIGHT – WODOODPORNE DZIEŁO SZTUKI!

Unilight Team

Redaktor


Lampa która od samego początku podbiła serca naszych klientów. 

Dzięki UNILIGHT, hit oświetleniowy kinkiet ścienny cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

JAK TO SIĘ STAŁO?

Jak to często bywa w naszej firmie, zaczęło się od rozmowy z klientem, który w żaden sposób nie mógł w Polsce kupić długiej listwy LED do oświetlenia swojego nowego domu. Niepewność, co do jakości  towaru zakupionego przez internet były dla niego bardzo zniechęcające . Klient po prostu podzielił się swoim problemem z nami, a my… zaczęliśmy od razu działać. Skontaktowaliśmy się z naszymi najlepszymi producentami i rozpoczęliśmy proces produkcyjny. Najpierw przyszły prototypy, nad którymi mogliśmy pracować i je ulepszać. Jeszcze lepszy materiał, dokładne malowanie i wysoka klasa odporności na wodę – to były nasze cele, które udało się osiągnąć. Byliśmy gotowi na otwarcie linii produkcyjnej.

LISTWA LED –  idealne oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne

Nasza lampa może być zarówno pięknym kinkietem zewnętrznym czyli kinkietem elewacyjnym  jako idealne oświetlenie budynku, jak i elementem podkreślającym piękno wnętrza każdego budynku jako kinkiet ścienny led. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie ze strony właścicieli domów jednorodzinnych, projektantów wnętrz i ogrodów poszukujących długich kinkietów zewnętrznych.

LED na zewnątrz – LISTWA LED od UNILIGHT  ( lampa kinkiet zewnętrzny )  jest wodoszczelna i hermetyczna, co oznacza, że jest jednym z nielicznych produktów na rynku, któremu nie straszny jest deszcz i woda. Klasa wodoszczelności IP65 to nie tylko ochrona przed jakimkolwiek dotknięciem części niebezpiecznych, czy ochrona przed wnikaniem jakiegokolwiek pyłu, ale przede wszystkim ochrona przed strugą wody (12,5 l/min) laną na obudowę z dowolnego kierunku. Oznacza to, że lampa kinkiet zewnętrzny może być z powodzeniem stosowana jako element elewacji, jako kinkiet ścienny zewnętrzny. Jest przy tym przystosowana do łatwego montażu natynkowego lub może być wbudowana pomiędzy elementy takie jak płytki dzięki swej niewielkiej grubości, co przy stosowaniu kinkietu elewacyjnego jest niezwykle ważne.

LED wewnętrzny – LISTWA LED od UNILIGHT ( kinkiet ścienny ) to także idealny element dekoracyjny wszelkich wnętrzy takich jak klatki schodowe, biurowce oraz wszelkiego rodzaju ściany i mury. To dużej wielkości kinkiet ścienny ( długi kinkiet ) , który dzięki zastosowaniu mlecznego klosza idealnie rozprasza światło z punktów ledowych, gęsto ukrytych w pięknej metalowej obudowie. Pięknie prezentuje się jako kinkiet długi pionowy ale sposób montaży zależy od Państwa preferencji. 

Pomimo, że jest to kinkiet ścienny led -jest on zasilany standardowym prądem 230v, to dzięki wykorzystaniu technologii LED charakteryzuje się minimalnym poborem energii – jest to zatem produkt wysoce energooszczędny. Listwy posiadają zazwyczaj zimną barwę światła (6000K), ale na życzenie klienta możemy zapewnić również inne barwy światła (biała neutralna, biała ciepła). Z kolei wszystkie lampy produkujemy w nowoczesnej obudowie w ponadczasowym kolorze antracytowym, co sprawdzi się niemal w każdych warunkach, świetnie eksponując mleczny klosz odporny na warunki atmosferyczne. 

DESIGN I WYSOKA JAKOŚĆ

Chcieliśmy bardzo pomóc naszemu klientowi i zapewnić mu taki produkt, którego oczekuje czyli piękny kinkiet ścienny zewnętrzny. Dlatego właśnie postawiliśmy na dwa podstawowe filary: klasyka i jakość produktu. Dzięki nowoczesnemu designowi, ale z zachowaniem prostych elementów wizualnych (podłużny kształt oprawy o długości 150 cm, przyjemny dla oka kontrast światło-antracyt, nowoczesne zaokrąglenia) udało się uzyskać lampę, która może z powodzeniem wyznaczać kierunki aranżatora wnętrz, designerom czy projektantom. 

Nasz klient, gdy zobaczył i „dotknął” swojego wymyślonego wspólnie z nami światła był po prostu szczęśliwy! Już nie musiał ryzykować zamówień internetowych z niepewnych źródeł. Już nie drżał o bezpieczeństwo przesyłki, która wędruje i może po prostu zaginąć. Po prostu wszedł do naszego salonu, wziął do ręki gotowy produkt i mógł na własne oczy przekonać się o jego jakości i pięknie. Bo zadowolenie klienta to w UNILIGHT nasza dewiza.

Jestem zakochany w tych światłach od samego początku. Nie mogłem uwierzyć, że UNILIGHT, gdy tylko powiedziałem im o swojej koncepcji na oświetlenie naszego domu parterowego, podjęło się produkcji tej lampy na szeroką skalę. Szukałem odpowiedniego rozwiązania, ale nikt mi nie mógł pomóc. Z pomysłem rozpoczęcia produkcji wyszło szefostwo UNILIGHT i nie ukrywam, że było to dla mnie bardzo miłe zakończenie – mówi Łukasz, właściciel jednorodzinnego domu parterowego pod Warszawą.  

Moja żona przykłada dużą wagę do światła i od razu spodobał się jej ten pomysł, aby wyposażyć nasz dom w elewacyjne oświetlenie zewnętrzne oparte na listwach LED. Choć jesteśmy jeszcze w fazie wykańczania domu, to światła już są zamontowanie i stanowią główny element dekoracyjny i oświetleniowy budynku. Jesteśmy po prostu bardzo szczęśliwi z tego powodu – dodaje właściciel. 

Poniżej jeszcze kilka zdjęć z miejsc gdzie zostały zastosowane nasze kinkiety.